DSC08937

Henrik Norrena

Toiminnanjohtaja
040 535 9495
henrik@elamanisankari.fi
twitter: @HNorrena

 

 

DSC08749

Suvi Lehtinen

Kohtaamistyön kehittäjä
Terveydenhoitaja AMK
Kätilö AMK
Nuoriso- ja vapaa-ajanohjaaja

Oppilaitosyhteistyö
040 418 6675
suvi@elamanisankari.fi

DSC08668

Veera von Hertzen

Tapahtumakoordinaattori
Toimintaterapeutti AMK
Liikunnanohjaaja AMK


Tapahtumat & oppilaitosyhteistyö
050 566 6405
veera@elamanisankari.fi

DSC08830

Teemu Koskimäki

Hankekoordinaattori
Liikunnanohjaaja AMK


Urheiluseura- ja oppilaitosyhteistyö
040 728 4284
teemu@elamanisankari.fi

DSC08801

Timo Hupponen

Kohtaamistyön kehittäjä
Yhteisöpedagogi YAMK
Ammatillinen opettaja AmO

Toisen asteen yhteistyö
044 511 9548
timo@elamanisankari.fi

minna_karhunen

Minna Karhunen

Järjestön puheenjohtaja
mhkarhunen@gmail.com